Ventspils Digitālais centrs aicina “Iedegt eglīti” | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs aicina “Iedegt eglīti”

Ar mērķi sveikt svētkos un sagādāt prieku saviem draugiem, partneriem, klientiem un sociālo tīklu sekotājiem, Ventspils Digitālais centrs sarūpējis digitālu izaicinājumu – spēli par Ziemassvētku tēmu, kurā piedaloties būs iespēja iegūt vērtīgu balvu no “Daba laba” – dāvanu karti 300 EUR vērtībā.

Spēle pārbaudīs dalībnieku zināšanas par Ziemassvētkiem plašā tēmas skatījumā, kā arī sniegs iespēju uzzināt par dažādiem interesantiem faktiem. Spēles dalībniekiem būs jāiededz svētku eglīte, atbildot pareizi uz 10 jautājumiem. Ikviens dalībnieks ir aicināts reģistrēt savu rezultātu, jo Ventspils Digitālais centrs izlozēs 3 balvas un noteiks veiklāko spēlētāju, kas iededzis eglīti visātrāk! Lai piedalītos spēlē, seko saitei: egle.digitalaiscentrs.lv. 

Konkursa galvenā balva tiks izlozēta 4. janvārī un tā ir sarūpēta sadarbībā ar atpūtas kompleksu Ances pagastā “Daba laba”. Dāvanu karte 300 EUR vērtībā sniedz iespēju baudīt “Daba laba” piedāvājumu- izšaut ar loku, izbraukt ar laivu, doties Safari braucienā, nakšņot namiņā vai baudīt īpašu atmosfēru kafejnīcā mežā. Viss kompleksa “Daba laba” piedāvājums atrodams Facebook (@dabalabaliving) vai www.dabalaba.lv.

Informācija par balvu uzvarētājiem tiks publicēta Ventspils Digitālā centra Facebook lapā.