Digitālais centrs aicina piedalīties konkursā “Caur tehnoloģijām uz sirdi!” | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Digitālais centrs aicina piedalīties konkursā “Caur tehnoloģijām uz sirdi!”

Tuvojoties Valentīndienai, Ventspils Digitālais centrs aicina sarosīties visus, kuri savu izredzēto atraduši ar tehnoloģiju palīdzību un piedalīties konkursā “Caur tehnoloģijām uz sirdi!”. 15. februārī tiks izlozēti trīs pāri, kuri iegūs savu iesūtīto fotogrāfiju izdrukātu uz foto kanvas.

Mūsdienās tehnoloģijas caurvij cilvēku ikdienu ne tikai saistībā ar darbu, mācībām, izklaidi un komfortu, bet ir arī viens no ceļiem, kā atrast mīlestību. Dažādi sociālie tīkli, kā arī iepazīšanās portāli un aplikācijas arvien biežāk kļūst par mīlestības stāstu pamatu. Tuvojoties mīlestības svētkiem, Digitālais centrs aicina pārus, kuri atraduši viens otru ar tehnoloģiju palīdzību, iesūtīt savu kopbildi un dalīties ar savu iepazīšanās stāstu, tādējādi piesakot savu dalību konkursā, kurā trīs laimīgie izlozes kārtībā iegūs iespēju savu iesūtīto bildi saņemt izdrukātu uz foto kanvas A2 formātā.

Lai pieteiktu savu dalību konkursā, interesentiem jāaizpilda pieteikuma anketa www.adre.se/milestiba, kurā jānorāda sava kontaktinformācija, jāaugšupielādē labas izšķirtspējas (200-300 dpi) fotogrāfija, kurā konkursa dalībnieks redzams kopā ar savu otro pusīti, kā arī jāpastāsta, kā tieši tehnoloģijas palīdzēja atrast vienam otru. Trīs foto kanvas A2 formātā ieguvēji tiks izlozēti 15. februārī. Ar uzvarētājiem Digitālais centrs sazināsies personīgi, kā arī rezultāti tiks publicēti Facebook profilā @VDCentrs.

Informējam, ka iesūtītie materiāli var tikt izmantoti Digitālā centra publicitātes un reklāmas materiālu veidošanai, tai skaitā tie var tikt publicēti organizatora mājas lapā un sociālajos tīklos.