Digitālais centrs aicina uz klātienes apmācībām darbam ar programmatūru MS Excel iesācējiem un lietpratējiem | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Digitālais centrs aicina uz klātienes apmācībām darbam ar programmatūru MS Excel iesācējiem un lietpratējiem

Ventspils Digitālais centrs aicina klātienē apgūt iemaņas darbam ar programmatūru MS Excel gan pamatprasmju, gan padziļinātā līmenī. MS Excel ir rīks, kas ne tikai sniedz iespēju ērtā veidā veikt datu apkopošanu un analīzi, veidot diagrammas un veikt aprēķinus, bet arī piedāvā daudz dažādu citu noderīgu funkciju darba un mācību procesa atvieglošanai. Pieteikties uz abiem kursiem iespējams šeit: www.adre.se/excel.


Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu macibas.vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607.Pamatojoties uz valstī noteiktajiem COVID – 19 ierobežojumiem, lai piedalītos klātienes apmācībās dalībniekiem nepieciešams derīgs COVID-19 sertifikāts. Nodarbības vadīs pasniedzējs Roberts Gaižutis. Maksa par katru kursu: 48 EUR. Apmācību noslēgumā dalībnieki saņems Ventspils Digitālā centra sertifikātu.