Noskaidroti spēles “Iededz eglīti” uzvarētāji | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Noskaidroti spēles “Iededz eglīti” uzvarētāji

Ventspils Digitālais centrs 2020. gada izskaņā izaicināja savus draugus, partnerus, klientus un sociālo tīklu sekotājus piedalīties Ziemassvētku spēlē un iedegt digitālo eglīti, tādējādi gūstot iespēju saņemt vērtīgu balvu -  dāvanu karti 300 EUR vērtībā no “Daba laba”.

Spēle guva ievērojamu atsaucību, atbildot pareizi uz 10 jautājumiem, digitālā eglīte kopumā tika iedegta turpat 1200 reizes, kas norāda, ka dalībnieku zināšanas par Ziemassvētku tēmu ir gana labas.  Cīņa bija spraiga un uzvarētājs 2. vietas ieguvēju apsteidza vien par 1 sekundi. Visātrāk iedegt eglīti izdevās Sigitai Znotiņai (e-pasts: feliz****@inbox.lv), kura arī ieguva galveno balvu no atpūtas kompleksa “Daba laba” un Ventspils Digitālā centra. Dāvanu karte 300 EUR vērtībā uzvarētājam sniegs iespēju baudīt “Daba laba” piedāvājumu pēc paša izvēles - izšaut ar loku, izbraukt ar laivu, doties Safari braucienā, nakšņot namiņā vai baudīt īpašu atmosfēru kafejnīcā mežā. Viss kompleksa “Daba laba” piedāvājums atrodams Facebook (@dabalabaliving) vai www.dabalaba.lv.

 Papildus tam Digitālais centrs no pārējiem reģistrētajiem rezultātiem izlozēja vēl 3 dalībniekus, kuri tiks iepriecināti ar veicināšanas balvu – līdzsvara platformu no balansadelis.lv. Jaunajā gadā trenēt izveicību ar jauniegūto līdzsvara platformu varēs:

  1. Dana Lepere (e-pasts: lepere****@gmail.com);
  2. Gundega Mertena (e-pasts: kuku******@inbox.lv);
  3. Jekaterina Loseva (e-pasts: miss****@inbox.lv).

Iepriecināti tika arī Digitālā centra Instagram konta (@vdcentrs) sekotāji, sniedzot iespēju svētkos laimēt lielisku balvu - momentfoto kameru Polaroid. Veiksme šoreiz bija Marinas Cvetkovas pusē un balva aizceļoja uz Daugavpili.

Ar visiem balvu ieguvējiem Ventspils Digitālais centrs sazināsies personīgi.