Tiek izsludināta Digitālā centra Vasaras IT skola | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Tiek izsludināta Digitālā centra Vasaras IT skola

Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus pavadīt vasaras brīvlaiku aizraujoši un apmeklēt Vasaras IT skolu “Ar tehnoloģijām pagalmā un pilsētā”, kas šogad norisināsies ārpus Digitālā centra telpām – svaigā gaisā Digitālā centra pagalmā un pilsētā. Reģistrēties nodarbībām iespējams no 28. jūnija šeit: www.adre.se/vasarasskola.

Vasaras IT skolas dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādās darbnīcās, kā arī gūt jaunus iespaidus tehnoloģiju pasaulē.  Bērni varēs izmēģināt 3D pildspalvas, dažādus robotus (peldošo Sphero Bolt, LEGO WeDo, LEGO Spike, iRobot, Bee-bot), programmējamās ierīces (piemēram, MakeyMakey), QR kodu un foto medības, dažādu materiālu apdruku,  Minecraft spēli,  kodēšanu, animāciju izveidi, apgūt digitālās mākslas darbu veidošanu un uzzināt plašāk par STEM jomu.

 Vasaras IT skola notiks četrās sesijās no 5. līdz 30. jūlijam, un katras sesijas ilgums ir viena nedēļa jeb piecas dienas:

  • 1. sesija: no 5. līdz 9. jūlijam;
  • 2. sesija: no 12. līdz 16. jūlijam;
  • 3. sesija: no 19. līdz 23. jūlijam;
  • 4. sesija: no 26. līdz 30. jūlijam.

Šogad  Vasaras IT skolas nodarbības tiks organizētas  trīs vecuma grupās:

  • 9:00 līdz 10:30: 1. grupa (skolēni, kuri beiguši 1. klasi);
  • 11:00 līdz 13.00 un 13:30 līdz 15:30: 2. grupa (skolēni, kuri beiguši 2. – 4 .klasi);
  • 16:00 līdz 18:00: 3. grupa (skolēni, kuri beiguši 5. – 6 .klasi).

Vietu skaits ir ierobežots līdz sešpadsmit skolēniem vienā grupā, līdz ar to aicinām pieteikšanos neatlikt uz pēdējo brīdi. Pēc reģistrācijas ar katru no dalībniekiem vai viņa vecākiem elektroniski sazināsies Ventspils Digitālā centra pārstāvis, lai precizētu informāciju un vienotos par Vasaras IT skolas apmeklēšanas nosacījumiem.

Nodarbības ar Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu tiek organizētas “Rīcības programmas datorprasmju apguvei Ventspils vispārizglītojošās skolās 2019. – 2021. gadam” ietvaros un Ventspils skolu skolēniem ir bezmaksas. Citu pilsētu vai novadu 1. klases skolēniem maksa par vienu nodarbību ir 3,00 EUR jeb 15,00 EUR par vienu Vasaras IT skolas sesiju, savukārt, 2. - 6. klašu skolēniem maksa par vienu nodarbību ir 4,00 EUR jeb 20,00 EUR par vienu Vasaras IT skolas sesiju.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Ventspils Digitālā centra bērnu un jauniešu izglītības programmu vadītāju Gunu Stepiņu pa tālr. 28632351, rakstot uz e-pastu pulcini@ventspils.lv vai klātienē Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, Ventspilī.