Uzzini, kā pasargāt savu maciņu seminārā “Kā nePAZAUDĒT naudu internetā?” | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Uzzini, kā pasargāt savu maciņu seminārā “Kā nePAZAUDĒT naudu internetā?”

Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu, kurš vēlas parūpēties par savu finansiālo drošību internetā, 22. martā plkst. 14:00 piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā “Kā nePAZAUDĒT naudu internetā?“, kas tiek organizēts sadarbībā ar informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūciju CERT.LV.

CERT.LV misija ir veicināt informācijas tehnoloģiju drošību Latvijā, uzturot un aktualizējot informāciju par IT drošības apdraudējumiem, sniedzot atbalstu valsts institūcijām IT drošības jomā, sniedzot atbalstu IT drošības incidentu novēršanā jebkurai fiziskai vai juridiskai personai, ja incidentā iesaistīta Latvijas IP adrese vai .LV domēns, kā arī organizējot informatīvus un izglītojošus pasākumus gan valsts iestāžu darbiniekiem, gan IT drošības profesionāļiem, gan citiem interesentiem.

Seminārs “Kā nePAZAUDĒT naudu internetā?” būs aktuāls ikvienam, kurš iepērkas internetā un veic maksājumus internetā, kā arī tiem, kuriem ir savi internetveikali un mājas lapas.

Tiešsaistes seminārā “Kā nePAZAUDĒT naudu internetā?“ varēs uzzināt par:

  • kiberuzbrukumu veidiem,
  • viltotiem e-pastiem, un kā tos atpazīt,
  • šifrējošiem izspiedējvīrusiem un kāpēc tie strādā,
  • pikšķerēšanu jeb neuzmanības kļūdām, kas maksā dārgi,
  • kā hakeri izmanto domēnus, lai veiktu uzbrukumus,
  • domēnu vārdu zagšanu,
  • domēnu vārdu dzīvi pēc to dzēšanas, pastāvošajiem riskiem.

Interesenti aicināti pieteikties semināram elektroniski šeit: www.adre.se/digitalanedela21.

Digitālo nedēļu Latvijā organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), kā tiešsaistes pasākumu kopumu. Nedēļas laikā tiks organizēti gan centrālie pasākumi un diskusijas, kam varēs sekot līdz interneta tiešraidēs, gan arī citi tiešsaistes pasākumi, ko organizēs partneri visos Latvijas reģionos.  Informācija par visiem Latvijas “Digitālās nedēļas 2021” pasākumiem atrodama mājas lapā www.eprasmes.lv.