Ventspils Digitālais centrs aicina pedagogus no visas Latvijas pieteikties nometnei "Digitāli - tas ir vienkārši!" | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs aicina pedagogus no visas Latvijas pieteikties nometnei "Digitāli - tas ir vienkārši!"

Vasara ir lielisks laiks atpūsties no darbiem un smelties iedvesmu no jauniem piedzīvojumiem! Ventspils Digitālais centrs aicina 7. – 9. klašu pedagogus no visas Latvijas doties trīs dienu garā izglītojošā piedzīvojumā uz Ventspili un piedalīties pedagogu nometnē “Digitāli – tas ir vienkārši!”

Nometne norisināsies Ventspilī no 16. augusta līdz 18. augustam. Tās mērķis ir nodrošināt interesantu un saturīgu laika pavadīšanu, vienlaicīgi pilnveidojot skolotāju digitālās prasmes. Iegūtā pieredze kalpos kā iedvesma jaunam mācību gadam, savukārt zināšanas par tehnoloģiju pielietošanu padarīs mācības aizraujošākas un pedagogu darbu efektīvāku.

Nometnei aicināti pieteikties 7. – 9. klašu vispārizglītojošo skolu jebkura mācību priekšmeta pedagogi. Nometnes dalībniekiem būs iespēja apgūt prezentācijas rīkus, infografikas, dažādus Microsoft Excel knifiņus, spēļu elementus un citus digitālo rīkus mācību satura veidošanai. Tāpat pedagogi dosies ekskursijā un izzinās Ventspils apskates objektus, izmantojot digitālos rīkus, kā arī darbosies praktiski un veidos suvenīru ar pašdarinātu dizaina elementu.

Nometnē paredzētās aktivitātes norisināsies Ventspils Digitālajā centrā Akmeņu ielā 3, jaunatklātajā zinātnes centrā VIZIUM Rūpniecības ielā 2 un citos Ventspils pilsētvides objektos.

Dalības maksa par nometni ir 120 EUR. Cenā ir iekļautas izglītojošās nodarbības un pusdienas. Dalības maksu par nometni ir iespējams veikt vienreizējā maksājumā līdz 31. jūlijam, kā arī dalītā maksājumā:

  • 1. iemaksa 60 eiro veicama līdz 31.07;
  • 2. iemaksa 60 eiro līdz 08.08.

Izdevumi par nakšņošanu nav iekļauti dalības maksā. Dalībniekiem, kam nepieciešama nakšņošana, tiks piedāvāta palīdzība ar naktsmītnes izvēli, tāpēc par šādu vajadzību jāziņo savlaicīgi.

Pieteikties nometnei var līdz 28. jūlijam, aizpildot šo anketu: www.adre.se/nometnepedagogiem.

Plašāka informācija pieejama, zvanot pa tālr. 63607607 vai rakstot uz e-pastu macibas.vdc@ventspils.lv. Pirms nometnes norises dalībniekiem tiks nosūtīts atgādinošs e-pasts.