Ventspils Digitālais centrs sagatavojis īpašu akciju diplomdarbu iesiešanai | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs sagatavojis īpašu akciju diplomdarbu iesiešanai

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, arī bakalaura, maģistra un citu noslēguma darbu iesniegšanas termiņi vairs nav aiz kalniem! Kā ierasts, arī šogad Ventspils Digitālais centrs parūpēsies par absolventu darbu vizuālo noformējumu, piedāvājot diplomdarbu iesiešanu cietajos vākos un spirālē.

Iesiešanu cietajos vākos ir nepieciešams rezervēt vismaz 8 darba stundas iepriekš, tāpēc Digitālais centrs ir izveidojis pieteikuma formu ērtākai un ātrākai pasūtījuma izpildei. Klientiem tiek piedāvāta lieliska iespēja augšupielādēt vietnē savu diplomdarbu, norādot vāku krāsu, nepieciešamo apdrukas tekstu un burtu krāsu, saņemšanas datumu un kontaktinformāciju. Tādā veidā klients varēs ierasties Digitālajā centrā jau pēc izdrukāta un iesieta darba, ietaupot savu laiku. Tā kā darbs ir jāiesniedz PDF formātā, pieteikuma formā ir pieejama instrukcija WORD dokumenta saglabāšanai PDF formātā. Digitālais centrs ir arī sagatavojis instrukciju vienmēr aktuālam studentu jautājumam - numerācija sākot no jebkuras dokumenta lapaspuses.

Pieteikuma forma ir jāaizpilda arī tad, ja vēlas rezervēt vākus, nepievienojot diplomdarbu. Šajā gadījumā būs jāveic pakalpojuma priekšapmaksa.

Šogad Ventspils Digitālais centrs piedāvā studentiem īpašu akciju diplomdarbu iesiešanai cietajos vākos un spirālē:

  • cietie vāki ar apdruku + iesiešana spirālē - 8,50 EUR;
  • cietie vāki bez apdrukas + iesiešana spirālē -  6,50 EUR.

Izdruku cenas ir atkarīgas no krāsu noklājuma, ar cenrādi iespējams iepazīties šeit: www.digitalaiscentrs.lv/pakalpojumi.

Iesiešanu cietajos vākos iespējams pieteikt šeit: www.adre.se/iesiesana.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Ventspils Digitālo centru, rakstot e-pastu uz info.vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607.