Ventspils Digitālais centrs svētku laikā aicina uz radošo krūzīšu apdrukas darbnīcu | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs svētku laikā aicina uz radošo krūzīšu apdrukas darbnīcu

Teju katram no mums ir mīļākā krūze, no kuras malkot savus mīļākos dzērienus – vai tā būtu rīta kafija, vai tēja ar cepumiem, skatoties Ziemassvētku klasiku - filmu “Viens pats mājās”. Ventspils Digitālais centrs aicina katram pašam izveidot savu krūzīti ar motivējošu uzrakstu, mīļu bildi vai sev tīkamu dizainu, lai katra siltā dzēriena baudīšanas reize būtu ar pievienoto vērtību.

Krūzīšu apdrukas darbnīca norisināsies 8. decembrī plkst. 17:00 – 19:00. Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams pieteikties iepriekš, aizpildot anketu: www.adre.se/izgatavokruziti.

Darbnīcas ietvaros ikvienam būs iespēja izveidot krūzes dizainu pēc savas izvēles ar tiešsaistes bezmaksas rīku Canva un uzdrukāt to uz krūzes. Darbnīca norisināsies Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3. Maksa par darbnīcu ir 13 EUR. Darbnīcas cenā iekļauta 1 krūzes izgatavošana, bet, ja ir vēlme apdrukāt vairākas krūzītes, tad par katru nākamo krūzes izgatavošanu ir jāveic pilna darbnīcas maksa 13 EUR apmērā.

Aktuālā informācija par pasākumiem un darbnīcām svētku laikā būs pieejama mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv, Digitālā centra sociālajos tīklos Facebook un Instagram (@vdcentrs), kā arī Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu macibas.vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607.

Informējam, ka Ventspils digitālā centra un zinātnes centra VIZIUM rīkoto pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra portālā www.digitalaiscentrs.lv un Zinātnes centra VIZIUM mājas lapā www.vizium.lv, kā arī pašvaldības portālā un sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok.