Zinātnes centrs VIZIUM piedāvā iespēju iegādāties biļetes internetā | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Zinātnes centrs VIZIUM piedāvā iespēju iegādāties biļetes internetā

Lai nodrošinātu Ventspils zinātnes centra VIZIUM apmeklētājiem iespēju iegādāties biļetes internetā un rezervēt ierašanos konkrētā laika posmā, tādējādi garantējot, ka ierodoties zinātnes centrā nebūs jāstāv rindā, ir ieviesta tiešsaistes rezervācijas un apmaksas sistēma.

Klientam ir iespēja veikt rezervāciju tīmekļa vietnē www.vizium.lv un mobilajā lietotnē “Bookla”. Lietotne pieejama gan Android, gan iOS lietotājiem, nodrošinot četru valodu – latviešu, angļu, krievu un lietuviešu atbalstu. Biļešu apmaksu iespējams veikt, izmantojot attiecīgās valsts banku internetbankas vai veicot apmaksu ar kredītkarti. Biļešu rezervācijai pirmajā reizē klientam jāveic īsa reģistrācija, ievadot telefona numuru, savu vārdu, e-pasta adresi un paroli. Pateicoties reģistrācijai, klientam ir iespējams saņemt atgādinājumu par vizītes sākumu, atstāt atsauksmi, kā arī turpmāk saņemt paziņojumus par zinātnes centra jaunumiem. Rezervētajam ekspozīcijas zāles apmeklējumam tiek piedāvāti divi ierašanās laiki – no plkst. 10:00 un no plkst. 14:00. Katrā laika posmā paredzēts rezervēt 50 biļetes.

Biļetes tiešsaistē ir iespējams iegādāties ne tikai ekspozīcijas zāles apmeklējumam, bet arī uz zinātnes šoviem un radošajām darbnīcām. Internetā iegādātās biļetes nepieciešams reģistrēt zinātnes centrā – šim mērķim ir paredzēta atsevišķa kase, nodrošinot, ka apmeklētājam ar internetā iegādāto biļeti nav jāstāv kopējā rindā.

Iegādājoties biļeti internetā, tādējādi rezervējot sev konkrētu apmeklējuma laiku, tiks piemērota maksa 5% apmērā no biļešu cenas, tāpat pie biļešu standarta cenas tiks pieskaitīta komisijas maksa par biļešu iegādi tiešsaistē.

Klasēm un lielākām grupām ekskursiju nepieciešams pieteikt kā iepriekš, izmantojot pieteikšanās anketu mājas lapas www.vizium.lv sadaļā “Ekskursijas”.