Ventspils Digitālais centrs aicina uz bezmaksas semināriem “Drošāka interneta diena” ietvaros | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs aicina uz bezmaksas semināriem “Drošāka interneta diena” ietvaros

Šogad, 7. februārī, jau 20. gadu pēc kārtas Latvijā un vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena. Tās sauklis ir “Drošāks internets sākas ar Tevi!”, aicinot ikvienu rūpēties par savu drošību internetā un visiem kopā veidot labāku interneta vidi. Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu uz informatīvajiem semināriem bez maksas uzzināt par kiberdrošību un videonovērošanas sistēmām.

  • “Kiberdrošība – kā pasargāt sevi internetā?” 7. februārī plkst. 18:00-19:00.

Vebinārā dalībniekiem būs iespēja uzzināt par iespējamo apdraudējumu digitālajā vidē - kas jāzina par hakeriem, kāpēc no kiberuzbrukumiem nav pasargāts neviens - arī privātpersonas, par populārākajiem veidiem, metodēm un kanāliem, kā tiek izplatīta kaitīgā programmatūra, kam jāpievērš uzmanība, lai atpazītu un nekļūtu par krāpniecības upuri, kā arī tiks apskatīti dažādi labās un sliktās prakses piemēri interneta vidē. Semināru vadīs TET kiberdrošības speciālists Kārlis Bergmanis. Lai piedalītos seminārā, nepieciešams iepriekš pieteikties šeit: www.adre.se/kiberdrosiba. Seminārs norisināsies tiešsaistē  platformā ZOOM.

  • “Videonovērošanas kameras mājās” 9. februārī plkst. 18:00-19:00.

Seminārā būs iespēja uzzināt par videonovērošanas populārākajiem veidiem un iespējām, videonovērošanas sistēmas darbību, kas jāzina, iegādājoties un uzstādot kameras, ar kādām izmaksām jārēķinās, kā arī par personas datu aizsardzību. Par videonovērošanas iespējam stāstīs Edgars Šifers. Lai piedalītos seminārā, nepieciešams iepriekš pieteikties šeit: www.adre.se/videonoverosana. Semināru ir iespējams apmeklēt klātienē Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, kā arī piedalīties attālināti platformā ZOOM.

Dalība semināros ir bez maksas!

Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu macibas.vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607. Aicinām sekot līdzi aktualitātēm Ventspils Digitālā centra sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs.

 

Informējam, ka Ventspils digitālā centra rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra mājaslapā, sociālajos tīklos, kā arī drukātajos izdevumos.