Mācies

L - Lielā zāle;    M - Mazā zāle;    E - Eksāmenu zāle;    P - Pārventa;    MU - Multimediju zāle
  Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturdiena Piektdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
MRobotika (1.a grupa) Inguss Blaudums
LDigitālā foto un video pamati (1. grupa) Ģirts Edvarts Stepiņš
EDigitālā māksla (1.a grupa) Lāsma Mencendorfa
PDatorzinību pamati (1.b grupa) - PārventaArnita Vaitkus
MUAngļu valoda digitāli (1.a grupa)Vineta Smilga
MDigitālā mājturība (1.b grupa)Santa Līce
LDigitālā foto un video pamati (2. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
EPrāta spēles Lāsma Mencendorfa
PDigitālā māksla (1.b grupa) - PārventaElīna Skore
MDigitālā mājturība (1.a grupa) Māra Jaunzeme
LRobotika (1.b grupa) Inguss Blaudums
EDatorzinību pamati (1.a grupa)Arnita Vaitkus
PDatorzinības 1. klasei (1.c grupa) - PārventaIlona Laure-Rudīte
MUMinecraft skola (1.c grupa)Elīna Skore
MAngļu valoda digitāli (1.b grupa)Vineta Smilga
LRobotika (1.c grupa) Kitija Kuduma
EProgrammēšanas pamati (1.a grupa)Ilze Grinfogele
PProgrammēšanas pamati (1.b grupa) - PārventaIlona Laure-Rudīte
MDatorzinības 1. klasei (1.a grupa)Ilze Grinfogele
LRobotika (1.d grupa) Kitija Kuduma
EDatorzinības 1. klasei (1.b grupa)Ilona Laure-Rudīte
16:30 - 18:00
MRobotika (2.a grupa) Inguss Blaudums
LDatorgrafikas un datoranimācijas pamatiDace Kamela
EMinecraft skola (2. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
MUDronu skola (1.a grupa) Elvijs Īvāns
MDigitālā mājturība (2.b grupa) Santa Līce
L3D datorgrafikas pamati (1. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
EDigitālā inženieru laboratorija Inguss Blaudums
PDigitālā māksla (2 grupa) - PārventaElīna Skore
MDigitālā mājturība (2.a grupa) Māra Jaunzeme
LRobotika (2.a grupa) Inguss Blaudums
ETehnoloģijas lietpratējiem Edgars Šifers
PMinecraft skola (1.b grupa) - PārventaIlze Grinfogele
MUDronu skola (2. grupa) Elvijs Īvāns
MDigitālā mājturība (3. grupa) Māra Jaunzeme
LRobotika (2.b grupa) Kitija Kuduma
EProgrammēšanas pamati (2.a grupa) Ilze Grinfogele
PProgrammēšanas pamati (2.b grupa) - PārventaIlona Laure-Rudīte
MMinecraft skola (1.a grupa)Ilze Grinfogele
LRobotika (2.b grupa) Kitija Kuduma
EDronu skola (1.b grupa)Elvijs Īvāns
18:15 - 19:45
MMājas lapu un mobilo aplikāciju dizainsDace Kamela
LDigitālā foto un video pamati (3. grupa) Ģirts Edvarts Stepiņš
EJAVA programmēšana (1. grupa) Edgars Garšneks
L3D datorgrafikas pamati (2. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
MJAVA programmēšana (2. grupa) Edgars Garšneks
LDatorgrafikas un datoranimācijas pamati - VeADace Kamela
EDatorsistēmu administrēšanaEdgars Šifers
MMājas lapu programmēšana Veronika Garšneka
LRobotika (2.c grupa) Kitija Kuduma
MRobotika (2.c grupa) Kitija Kuduma
Pirmdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleRobotika (1.a grupa) Inguss Blaudums
Lielā zāleDigitālā foto un video pamati (1. grupa) Ģirts Edvarts Stepiņš
Eksāmenu zāleDigitālā māksla (1.a grupa) Lāsma Mencendorfa
PārventaDatorzinību pamati (1.b grupa) - PārventaArnita Vaitkus
Jaunrades namsAngļu valoda digitāli (1.a grupa)Vineta Smilga
16:30 - 18:00
Mazā zāleRobotika (2.a grupa) Inguss Blaudums
Lielā zāleDatorgrafikas un datoranimācijas pamatiDace Kamela
Eksāmenu zāleMinecraft skola (2. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
18:15 - 19:45
Mazā zāleMājas lapu un mobilo aplikāciju dizainsDace Kamela
Lielā zāleDigitālā foto un video pamati (3. grupa) Ģirts Edvarts Stepiņš
Eksāmenu zāleJAVA programmēšana (1. grupa) Edgars Garšneks
Otrdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleDigitālā mājturība (1.b grupa)Santa Līce
Lielā zāleDigitālā foto un video pamati (2. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
Eksāmenu zālePrāta spēles Lāsma Mencendorfa
PārventaDigitālā māksla (1.b grupa) - PārventaElīna Skore
16:30 - 18:00
Mazā zāleDigitālā mājturība (2.b grupa) Santa Līce
Lielā zāle3D datorgrafikas pamati (1. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
Eksāmenu zāleDigitālā inženieru laboratorija Inguss Blaudums
PārventaDigitālā māksla (2 grupa) - PārventaElīna Skore
18:15 - 19:45
Lielā zāle3D datorgrafikas pamati (2. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
Trešdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleDigitālā mājturība (1.a grupa) Māra Jaunzeme
Lielā zāleRobotika (1.b grupa) Inguss Blaudums
Eksāmenu zāleDatorzinību pamati (1.a grupa)Arnita Vaitkus
PārventaDatorzinības 1. klasei (1.c grupa) - PārventaIlona Laure-Rudīte
Jaunrades namsMinecraft skola (1.c grupa)Elīna Skore
16:30 - 18:00
Mazā zāleDigitālā mājturība (2.a grupa) Māra Jaunzeme
Lielā zāleRobotika (2.a grupa) Inguss Blaudums
Eksāmenu zāleTehnoloģijas lietpratējiem Edgars Šifers
PārventaMinecraft skola (1.b grupa) - PārventaIlze Grinfogele
Jaunrades namsDronu skola (2. grupa) Elvijs Īvāns
18:15 - 19:45
Mazā zāleJAVA programmēšana (2. grupa) Edgars Garšneks
Lielā zāleDatorgrafikas un datoranimācijas pamati - VeADace Kamela
Eksāmenu zāleDatorsistēmu administrēšanaEdgars Šifers
Ceturdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleAngļu valoda digitāli (1.b grupa)Vineta Smilga
Lielā zāleRobotika (1.c grupa) Kitija Kuduma
Eksāmenu zāleProgrammēšanas pamati (1.a grupa)Ilze Grinfogele
PārventaProgrammēšanas pamati (1.b grupa) - PārventaIlona Laure-Rudīte
16:30 - 18:00
Mazā zāleDigitālā mājturība (3. grupa) Māra Jaunzeme
Lielā zāleRobotika (2.b grupa) Kitija Kuduma
Eksāmenu zāleProgrammēšanas pamati (2.a grupa) Ilze Grinfogele
PārventaProgrammēšanas pamati (2.b grupa) - PārventaIlona Laure-Rudīte
18:15 - 19:45
Mazā zāleMājas lapu programmēšana Veronika Garšneka
Lielā zāleRobotika (2.c grupa) Kitija Kuduma
Piektdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleDatorzinības 1. klasei (1.a grupa)Ilze Grinfogele
Lielā zāleRobotika (1.d grupa) Kitija Kuduma
Eksāmenu zāleDatorzinības 1. klasei (1.b grupa)Ilona Laure-Rudīte
16:30 - 18:00
Mazā zāleMinecraft skola (1.a grupa)Ilze Grinfogele
Lielā zāleRobotika (2.b grupa) Kitija Kuduma
Eksāmenu zāleDronu skola (1.b grupa)Elvijs Īvāns
18:15 - 19:45
Mazā zāleRobotika (2.c grupa) Kitija Kuduma